TOP 80's schoulder shirts

Cześć!

 Wracam po bardzo długiej przerwie. Z jednej strony brak czasu, z drugiej pragnienie znalezienia tego ,,czegoś" co daje w życiu radość. Jeszcze nie wiem dokąd życie mnie skieruje itd, ale wiem na pewno, że bloga nie zostawię, mody zresztą też :)

Jak już pewnie wiecie, pomimo tego iż aktualnie raczej nosimy ciepłe kurtki (w których pozapinani pod samą szyję wyglądamy jak bałwanki albo jak ten ,,ludzik'' od opon), w świecie mody odbywają się pokazy na sezon wiosenno-letni. Co zresztą jest dla nas świetną okazją, aby na własna rękę lub przy pomocy innych blogerów itp dowiedzieć się co będzie się ,,nosiło'' w następnym sezonie, i być może zaopatrzyć się w którąś z rzeczy na zimowych wyprzedażach (wbrew pozorom, wiele trendów wciąż zostaje).

Tak więc odnośnie ,,zostawania" trendów, jednym z nich jest np moda na lata 80. Wylansowana w sezonie zimowo jesiennym wciąż jest IN. Jedną z cech charakterystycznych dla tych lat są wręcz bejsbolowe ramiona i szerokie rękawy koszul, bluz itp na górze. W tym poście skupiłam się na tych szerokich, a'la ,,bufkowatych" rękawach. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które mozna znależć w sieciówkach.

Enjoy!

ps wszystko jest podlinowane, wystarczy kliknąć na nazwę sklepu pod każdym zdjęciem
 http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/koszule/zobacz-wi%C4%99cej/top-z-marszczeniem-u-do%C5%82u-c719021p4258114.html

1 komentarz:

Copyright © 2014 Mamariw , Blogger